Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Březen 2014

Shrek 5 možná bude! Chystá se i zábavní park.

1. března 2014 v 18:40 Ostatní novinky

S neuvěřitelnou zprávou pro všechny fanoušky Shreka přišel tento týden server variety.com. Studio DreamWorks po menší pauze podle všeho pracuje na dalším díle Shrekových dobrodružství. S touto informací přišel výkonný ředitel studia Jeffrey Katzenberg:

" Rádi bychom jim teď dopřáli trochu času na odpočinek. Můžu vás ale ujistit, že další kapitola ze Shrekovy série určitě bude. Ještě jsme neskončili. A co víc, neskončil ani on! "

Otázkou zůstává, v jaké podobě budou Shrekova dobrodružství pokračovat. Bude to pouze další speciál jako Shrekoleda nebo plnohodnotný pátý film? V případě druhé možnosti by si ovšem tvůrci poněkud protiřečili se čtvrtým dílem Zvonec a konec, který byl všude propagován jako poslední díl Shreka, což se ostatňuje projevuje i v samotném názvu filmu.

V sázce je také to, že by se mohlo jednat o televizní seriál. Svého vlastního seriálu se dočkalo spousta filmů od DreamWorks, mimojiné i série Kung Fu Panda či Jak vycvičit draka. A nezapomínejme ani na oblíbené Tučňáky z Madagaskaru.

Další možností je také prequel, tedy film odehrávající se ještě před událostmi prvního dílu. Například pixarovský animák Příšerky s.r.o se minulý dočkal úspěšného prequelu Univerzita pro příšerky. V případě Shrekova prequelu bychom ovšem přišli o všechny oblíbené postavy, se kterými se zlobr od prvního dílu setkal, což by nemuselo ve výsledku dopadnout dobře.DreamWorks bere návrat Shreka skutečně vážně, což dokazuje i to, že den před zprávou o možném pátem filmu bylo oznámeno, že v Londýně vznikne nová zábavní atrakce Shrek's Far Far Away Adventure, jejíž otevření je v plánu na léto 2015. Návštěvníci se můžou těšit na plno interaktivních dobrodružství s oblíbenými postavami ze Shreka. Far Far Away Adventure bude první ze šesti atrakcí, které budou postaveny během následujících devíti let.

Na podrobnější informace o filmu i atrakcích si musíme zatím počkat, proto i nadále sledujte tento blog. Do té doby můžeme jen spekulovat. A co vy? Jste nadšení z toho, že bude Shrek pokračovat, nebo by jste raději tuhle sérii nechali už definitivně uzavřenou?
uloz.to - sdilej snadno data