Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Kocour v botách na DVD a Blu-ray - české obaly a vydání

19. února 2012 v 13:55 |  Kocour v botách - FILM
Zatímco v Americe vychází Kocour v botách už příští týden, my si musíme počkat až do 28.března 2012. Film u nás vychází ve třech edicích - DVD (379 Kč), Blu-ray (539 Kč), dvoudiskové 3D + 2D Blu-ray (629 Kč).

BONUSY:

DVD - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl.

Blu-ray - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Exkluzivně na Blu-ray: Animátorská dílna, Zajímavosti o filmu; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény, Od kotěte ke kocourovi, Taneční souboj, Kleptomanka Čiči, Čiči znovu útočí; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl

3D + 2D Blu-ray - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Exkluzivně na Blu-ray: Animátorská dílna, Zajímavosti o filmu; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény, Od kotěte ke kocourovi, Taneční souboj, Kleptomanka Čiči, Čiči znovu útočí; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl.

Oficiální popis: Ve filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást? Všechno určitě musí být úplně jinak, což se taky vzápětí potvrdí, když se kocour v honbě za třemi kouzelnými fazolkami ocitne tváří v tvář Valdovi Cvaldovi, nejlepšímu kamarádovi z dětství, který ho jednoho nepěkného dne podrazil tak, že se z kocoura stala štvaná zvěř. A z Valdy Cvaldy nepřítel. Navzdory intuici se společně s ním a mazanou kočičí zlodějkou Čiči tlapičkou vydává vstříc dobrodružství, během něhož se utká s nebezpečnými zločinci jménem Jack a Jill, navštíví vzdušné zámky, zachrání rodné město a možná i očistí své jméno. Pokud ho ovšem Valda Cvalda znovu nepodrazí.

Oficiální české obaly: pro zvěšení klikni na obrázek

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 large size evening dresses large size evening dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 14:22 | Reagovat

Apres plusieurs visites ici je concede que je savoure  sa juste valeur votre gout et d'enrichir tous ces reportages. Je vous invite  consulter mon post pour partager votre opinion A bientot
http://www.elsedress.org

2 vogue evening dresses vogue evening dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 11:46 | Reagovat

Incredibly informative content Impatient to get more detailed reports with your site
http://www.isdress.org

3 tag heuer copies tag heuer copies | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 7:39 | Reagovat

A. Because it saw a lolly pop!
http://www.watchescan.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data