Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Únor 2012

Puss in Boots: The Three Diablos - ukázka

20. února 2012 v 6:34 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Je tu první ukázka z chystaného, čtvrthodinového filmu Puss in Boots: The Three Diablos, volně přeloženo jako Kocour v botách: Tři ďáblové. Film bude dostupný na dvoudiskové 3D Blu-ray edici Kocoura v botách.


Kocour v botách na DVD a Blu-ray - české obaly a vydání

19. února 2012 v 13:55 Kocour v botách - FILM
Zatímco v Americe vychází Kocour v botách už příští týden, my si musíme počkat až do 28.března 2012. Film u nás vychází ve třech edicích - DVD (379 Kč), Blu-ray (539 Kč), dvoudiskové 3D + 2D Blu-ray (629 Kč).

BONUSY:

DVD - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl.

Blu-ray - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Exkluzivně na Blu-ray: Animátorská dílna, Zajímavosti o filmu; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény, Od kotěte ke kocourovi, Taneční souboj, Kleptomanka Čiči, Čiči znovu útočí; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl

3D + 2D Blu-ray - Kocour v botách: Tři ďáblíci; Jak vycvičit draka: Velkolepá dračí show; Exkluzivně na Blu-ray: Animátorská dílna, Zajímavosti o filmu; Speciální bonusy: Dokonalé dvojice: Hlasy hrdinů, Vystřižené scény, Od kotěte ke kocourovi, Taneční souboj, Kleptomanka Čiči, Čiči znovu útočí; Ukázky: Madagaskar 3: Trailer, Kocour v botách: Trailer ke hře od THQ; Svět DreamWorks Animation: Shrek, Jak vycvičit draka, Kung Fu Panda, Madagaskar, Megamysl.

Oficiální popis: Ve filmu zastihnete titulního hrdinu v době, která časově předchází setkání se zeleným zlobrem. Je to psanec a zločinec, na jehož hlavu vypsali bohatou odměnu, ale copak by ty obrovské černé oči dokázaly podvádět a krást? Všechno určitě musí být úplně jinak, což se taky vzápětí potvrdí, když se kocour v honbě za třemi kouzelnými fazolkami ocitne tváří v tvář Valdovi Cvaldovi, nejlepšímu kamarádovi z dětství, který ho jednoho nepěkného dne podrazil tak, že se z kocoura stala štvaná zvěř. A z Valdy Cvaldy nepřítel. Navzdory intuici se společně s ním a mazanou kočičí zlodějkou Čiči tlapičkou vydává vstříc dobrodružství, během něhož se utká s nebezpečnými zločinci jménem Jack a Jill, navštíví vzdušné zámky, zachrání rodné město a možná i očistí své jméno. Pokud ho ovšem Valda Cvalda znovu nepodrazí.

Oficiální české obaly: pro zvěšení klikni na obrázek


Shrek 1-4 na 3D Blu-ray

19. února 2012 v 13:40 Ostatní novinky
Pokud jste ti jedni z mála, co doma vlastní 3D Blu-ray přehrávač, můžete si zkrátit čekání na vydání Kocoura v botách všemi filmy se Shrekem ve 3D. Ty totiž 14. března 2012 vycházejí i v České Republice. Cena jednoho dílu se pochybuje kolem 539 Kč, celou sérii ve 3D tím pádem seženete za 2156 Kč. Zde jsou oficiální obaly:

pro zvětšení klikni na obrázek

uloz.to - sdilej snadno data