Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Leden 2012

Kocour v botách nominován na Oscara

28. ledna 2012 v 7:46 Kocour v botách - FILM
Pomalu se blíží letošní slavnostní předávání cen Akademie - Oscarů. K obrovskému překvapení všech byl letos nominován i film Kocour v botách a to konkrétně v kategorii nejlepší animovaný film. Moc naději na získání zlaté sošky bych mu ale nedával. Konkurence je vysoká. Proti Kocourovi budou soupeřit tyto animované filmy: Kung Fu Panda 2, Rango, A Cat in Paris, Chico & Rita. Už teď je ovšem velký úspěch, že byly nominovány oba loňské filmy od studia DreamWorks tedy Kocour i Panda 2. Takže držíme palce! Slavnostní udílení cen proběhne 26.února 2012.

Pro zajímavost: Jak to bylo se Shrekem a Oscary?

První díl Shreka jako jediný z této série získal v roce 2011 Oscara za nejlepší animovaný film.
Shrek 2 byl nominován, cenu ale nakonec získali Úžasňákovi od Pixaru.
Shrek 3 a 4 již nebyli ani nominováni.


Kocour v botách na DVD a Blu-ray - první informace, obaly, The Three Diablos

1. ledna 2012 v 11:45 Kocour v botách - FILM
Studio DreamWorks oznámilo vydání filmu Kocour v botách na DVD, Blu-ray a 3D Blu-ray. V USA bude možné film zakoupit již od 24. února. Bonusy budou obsahovat dokumenty (Purr-fect Pairings: The Voices Behind The Legends, World Of DreamWorks Animation), vystřižené scény, trailery a další. Balení bude navíc obsahovat i druhý disk se zbrusu nový dobrodružným speciálem Puss in Boots: The Three Diablos o délce 13 minut.

Prohlédněte si již teď oficiální obaly k diskům:

DVD bude možno zakoupit ve dvou edicích - jednodisková (film + bonusy), dvoudisková (film + bonusy + speciál The Three Diablos)

Blu-ray bude obsahovat dva disky - 1. Blu-ray film s bonusy a speciálem The Three Diablos + 2. DVD film s digitální kopií.

3D Blu-ray bude obsahovat tři disky - 1. Blu-ray 3D film a Blu-ray 3D speciál Three diablos + 2. Blu-ray film s bonusy a speciálem The Three Diablos + 3. DVD film s digitální kopií.


Nyní se blíže podíváme na nový speciál Puss in Boots: The Three Diablos (volně přeložitelný jako Kocour v botách: Tři ďáblíci) V tomto filmu si Kocoura v botách najme zoufalá princezna, která chce, aby jí pomohl najít její ukradené rubíny. Kocour musí ovšem neochotně spolupracovat se třetmi koťaty. Dokáže náš hrdina zkrotit tyto malé ďáblíky a nalézt princezniny ztracené rubíny?

UPOZORŇUJI, ŽE VYDÁNÍ TĚCHTO DISKŮ SE ZATÍM NETÝKÁ ČESKÉ REPUBLIKY. U nás bude film vydán o něco později vzhledem k tomu, že i české premiéra se uskutečnila až měsíc po americké. Navíc bude trochu odlišný i obsah disků. Nevíme, zda bude u nás film vydán i s bonusy a se speciálem The Three Diablos (Shrek: Zvonec a konec u nás vyšel bez všech bonusů). O všech novinkách ohledně českého vydání vás budu včas informovat.

Shrek4.blog.cz - Shrnutí roku 2011, plány na rok 2012

1. ledna 2012 v 11:01 O blogu

Je tu Nový rok a tento blog před dvěma dny oslavil své druhé narozeniny. Co se za druhý rok jeho existence ve světě Shreka událo? To se dozvíte v tomto malém shrnutí.

Za rok 2011 bylo na Shrek4.blog.cz zvěřejněno přesně 99 článků. (Kdybych si toho býval všiml dříve, tak bych to dotáhl i na tu stovku Plačící) Blog si oblékl celkem tři nové designy - jarní, letní a speciální k filmu Kocour v botách, jehož upravenou vánoční verzi vidíte právě teď. Od založení tento blog navštívilo přes 76 500 lidí za což vám velmi děkuji.

Leden byl ve znamení zajímavých článků. Zvěřejnil jsem svojí exkluzivní mapu Shrekova světa a porovnávali jsme starý a nový dabing prvního Shreka. V únoru náš blog dostal svou vlastní stránku na facebooku. Březen byl zásadní ohledně filmu Kocour v botách. Byl zveřejněn první plakát a teaser trailer. Zároveň jsme v dlouhém článku prolétli všechny Shrekovy videohry. V dubnu a květnu se prakticky nic zvláštního nedělo a počet zveřejněných článků za měsíc klesl. Vynahradil nám to červen, kdy byl zveřejněn druhý trailer a plakát ke Kocourovi. Během července a sprna, tedy letních prázdnin jsem si dal s blogem na chvíli pauzu. Nadšení ohledně premiéry Kocourova filmu na nějakou dobu utichlo. V září se začal opět ozývat náš starý přítel Shrek. Jeho poslední film mě televizní premiéru na HBO a na DVD byl vydán Shrekův halloweenský speciál Scared Shrekless. Kocour v botách přišel s několika tv spoty, ve kterých parodoval známé reklamy a byl vydán třetí plakát. Říjen byl od ledna nejaktivnějším měsícem tohoto blogu za rok 2011. Blížila se premiéra a tak denně přibývaly nové plakáty a upoutávky. Kocour v botách nakonec vstoupil do amerických kin o týden dříve, tedy již 28.října. V listopadu jsme se již nemohli dočkat české premiéry. Začaly se objevovat první recenze a další nové klipy z filmu. Kocour v botách se začal u nás promítat od 1.prosince ve 3D.

Rok 2012 nevypadá pro náš blog nijak zvlášť dobře. Kromě vydání Kocoura na DVD se prakticky nic jiného nechystá. Je tohle definitvní konec Shrekova světa, nebo tvůrci od DreamWorks ještě neco chystají? To se snad již brzy dozvíme. Do té doby se budu snažit udržet tento blog alespoň částečně aktivní. ŠTASTNÝ NOVÝ ROK!
uloz.to - sdilej snadno data