Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

KOCOUR V BOTÁCH - PRÁVĚ V KINECH (USA)

29. října 2011 v 8:05 |  Kocour v botách - FILM

17 měsíců od premiéry posledního dílu Shreka a 1 rok od premiéry halloweenského TV speciálu se tento kouzelný pohádkový svět, který si oblíbily miliony diváků po celém světě vrací ve úplně novém provedení od studia DreamWorks.
S naším oblíbeným zlobřím hrdinou jsme se ovšem už v posledním filmu rozloučili, a tak se do nového dobrodužství vrhá jen jeho věrný kočičí přítel.
Před pár hodinami vstoupil do kin po celém USA snímek Kocour v botách. V něm se hlavní postava společně s jeho přítelkyní kočkou Čiči a vajíčkem Valdou Cvaldou pokusí zachránit celý svět. A to vše ve 3D.

Dokáže kocour zaujmout diváky i bez všemi oblíbených postav Shreka a oslíka? To se dozvíme již za několik dnů z amerických recenzí a výdělků v kinech.

Čeští fanoušci si musí na film počkat až do 1.prosince. Věřím ale, že to uteče velmi rychle a než se nadějeme, budeme ho mít i v našich kinech. Do té doby doby se můžete kochat upoutávkami, které naleznete na tomto blogu (Kocour v botách - videa)

Na TÉTO stránce se můžete podívat kdy mají jednotlivé státy premiéru. Můžu vás ujistit, že rozhodně nejsme mezi posledními. Takové Japonsko má premiéru kocoura stanovenou až na 10.března 2012.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data