Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Říjen 2011

KOCOUR V BOTÁCH - PRÁVĚ V KINECH (USA)

29. října 2011 v 8:05 Kocour v botách - FILM

17 měsíců od premiéry posledního dílu Shreka a 1 rok od premiéry halloweenského TV speciálu se tento kouzelný pohádkový svět, který si oblíbily miliony diváků po celém světě vrací ve úplně novém provedení od studia DreamWorks.
S naším oblíbeným zlobřím hrdinou jsme se ovšem už v posledním filmu rozloučili, a tak se do nového dobrodužství vrhá jen jeho věrný kočičí přítel.
Před pár hodinami vstoupil do kin po celém USA snímek Kocour v botách. V něm se hlavní postava společně s jeho přítelkyní kočkou Čiči a vajíčkem Valdou Cvaldou pokusí zachránit celý svět. A to vše ve 3D.

Dokáže kocour zaujmout diváky i bez všemi oblíbených postav Shreka a oslíka? To se dozvíme již za několik dnů z amerických recenzí a výdělků v kinech.

Čeští fanoušci si musí na film počkat až do 1.prosince. Věřím ale, že to uteče velmi rychle a než se nadějeme, budeme ho mít i v našich kinech. Do té doby doby se můžete kochat upoutávkami, které naleznete na tomto blogu (Kocour v botách - videa)

Na TÉTO stránce se můžete podívat kdy mají jednotlivé státy premiéru. Můžu vás ujistit, že rozhodně nejsme mezi posledními. Takové Japonsko má premiéru kocoura stanovenou až na 10.března 2012.

Design 10.0

28. října 2011 v 8:03 O blogu
Kocour v botách je tady a s ním i zbrusu nový design stránky Shrek4.blog.cz, který je udělán právě ve stylu tohoto filmu. Jedná se tak o první design v historii našeho blogu, kde se neobjevuje postava Shreka. Kocour zde bude trůnit minimálně do prosince, kdy možná nasadím vánoční vzhled, o kterém si ale zatím nejsem jistý. Je možné, že místo něj tu uvidíte druhý kocourovský design k české premiéře filmu.

Americká premiéra Kocoura v botách již dnes! Sledujte tento i nadále tento blog.

Kocour v botách - oficiální český plakát + dva francouzské

27. října 2011 v 12:34 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY
Českých plakátů k filmu Kocour v botách jste mohli v mých neoficiálních verzích upravených z angličtiny na tomto blogu zhlédnout již několik. Nyní ale konečně český distributor vydal i ten jejich oficiální. V podstatě se moc neliší od mé verze pouze bylo jméno amerického dabéra nahrazeno větou Od tvůrců filmů Shrek a Kung Fu Panda.

V lepší kvalitě jsem ho zatím nenašel.

Jako bonus přikládám i dva velmi povedené francouzské plakáty.


Trailer: Videohra Kocour v botách v prodeji

26. října 2011 v 20:02 Shrek hry
Kocour v botách má premiéru až v pátek, ovšem již nyní je možnost si pořidít zbrusu novou hru na motivy tohoto filmu. Puss in Boots: The Video Game vychází na PlayStation 3, Xbox 360, Wii a DS. Zhlédněte nový trailer!Další zábavnou hrou určenou pro IPhony a IPady je Fruit Ninja: Puss in boots, ve které využijete kocourovo šermířské umění k prosekávání hromad ovoce.Shrek a hrůza v úterý 1.11.2011 na Markíze

26. října 2011 v 16:17 Scared Shrekless

Blíží se konec října a s ním i Dušičky a Halloween. Pozítří to tedy bude už rok od americké premiéry Shrekova televizního speciálu Scared Shrekless, který byl o tři dny později odvysílán i na slovenské Markíze pod názvem Shrek a hrůza. Bohužel, ani rok po premiéře jsme se nedočkali české verze a podle nedávného vyjádření televize Nova nejspíš ani nebude. Každopádně pokud někdo loni zmeškal slovenskou verzi anebo si chcete Shrekovy halloweenské příběhy připomenout, máte možnost příští týden. Televize Markíza uvede reprízu tohoto krátkého filmu v úterý 1.11 od 15:45!

Můžete si ho i stáhnout zde se slovenským dabingem, anebo zde ve výborné s originálním anglickým dabingem s CZ titulky, kde si můžete poslechnout oslíka v podání nového dabéra Deana Edwardse, který nahradil Eddieho Murphyho.


Kocour v botách - Valda Alexandr Cvalda (klip)

26. října 2011 v 9:38 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Druhý klip z filmu je tu! Tentokrát se můžete podívat, jak se kocour setká se svým starým přítelem Vadlou Cvaldou.


Kocour v botách, Lady Gaga - Americano (videoklip)

22. října 2011 v 16:17
Písnička Americano od Lady Gaga se pravděpodobně stala jedním z hlavních hudebních motivů filmu Kocour v botách. Nejprve jsme ji mohli slyšet v hlavním traileru a nyní přichází ve zbrusu novém videoklipu, který odhaluje nespočet záběrů z filmu.


Kocour v botách - You Made The Cat Angry (klip z filmu)

22. října 2011 v 16:10 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Premiéra filmu Kocour v botách je již příští týden, a tak se studio DreamWorks rozhodlo svým fanouškům poskytnou celé klipy z filmu! Ten první můžete zhlédnout níže a další by měly přibývat.


Kocour v botách - kočičí premiéra

8. října 2011 v 20:08 Kocour v botách - FILM
Prohlédněte si fotky a záznam ze speciální premiéry Kocoura v botách na červeném koberci, která byla určená výhradně kočičím mazlíčkům. Jen jediný člověk, bez kterého by se tato premiéra nemohla uskutečnit, měl do kina přístup. Ano, je to Antonio Banderas alias Kocour v botách :-DVšimli jste si, jaký měl Antonio Banderas kelímek na popcorn a pití? Kéž by takový podávali i v našich kinech.
Skutečná premiéra Kocoura v botách se uskuteční už 28. října.

Americká premiéra Kocoura v botách o týden dříve!

7. října 2011 v 17:47 Kocour v botách - FILM

Američtí fanoušci uvidí Kocoura v botách o týden dříve. Vážně! DreamWorks zcela nečekaně pozměnilo datum americké premiéry ze 4.listopadu na 28.říjen! Pvní šťastlivci tak uvidí tento snímek už za pouhých 20 dní! Datum české premiéry se nemění, na Kocoura budeme muset počkat až do 1.prosince.

Nové datum premiéry se už objevilo ve finálním traileru, na plakátech z minulého článku a byli o tom informováni i fanoušci na oficiálním facebooku.


+ byly aktualizovány oficiální české stránky http://www.pussinbootsintl.com/intl/cz/

Kocour v botách - dva plakáty s Číčou a Valdou

7. října 2011 v 17:20 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY
Věrní přátelé Kocoura v botách kočka Kitty a vajíčko Humpty Dumpty (v češtině Čiči a Valda Cvalda) se představují na svých prvních plakátech!Kocour v botách - čtvrtý finálový plakát

7. října 2011 v 16:17 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY
S novým trailerem tradičně vychází i nový plakát.

Kocour v botách videohra - Info, obrázky, obal

7. října 2011 v 16:00 Shrek hry
Společně s filmem Kocour v botách vychází v listopadu i jeho zbrusu nová hra. Co nás v ní čeká?

Puss In Boots: The Video Game vezme hráče na divokou cestu do minulosti legendárního hrdiny, dávno předtím, než potkal Shreka. V tomto dobrodružném příběhu budou muset hráči zvládnout umění meče a využít všechny lstivé kočičí finty k tomu, aby pomohli očistit kocourovo jméno, pomstít obyvatele rodného městečka San Ricardo a dokonce si dát dostaveníčko s několika seňoritas během cesty.
U PS3 verze budou mít hráči na výběr mezi klasickým ovladačem, nebo pohybovým ovladačem PlayStation Move a zapojit se tak přímo do hry. S PlayStation Move budete moci ovládat meč v plném rozsahu.
(zdroj: ps3.novinky.org)

Videohra vychází pro PlayStation 3, Xbox 360, Wii a DS. Počítačové verze se tentokrát bohužel nedočkáme.

Dva oficiální obrázky:


Obal:

Kocour v botách - FINÁLOVÝ TRAILER

6. října 2011 v 16:06 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Zcela nečekaně byl dnes zvěřejněn finálový třetí trailer ke Kocourovi v botách!


Píseň v traileru je Americano od Lady Gaga

AKTUALIZACE: Trailer s českými titulky najdete ZDE

Kocour v botách - videohra TRAILER

6. října 2011 v 16:04 Shrek hry
První trailer na připravovanou hru ke Kocourovi v botách, která vyjde v listopadu.


Upoutávka na DVD Scared Shrekless

2. října 2011 v 19:43 Scared Shrekless - videa
DreamWorks zveřejnilo krátkou upoutávku k vydání filmů Scared Shrekless a Monsters vs Aliens: Mutant Pumpkins from Outer Space na DVD. Shrekův speciál bude obsahovat i bonus v podobě parodie na videoklip Michaela Jacksona. Bohužel, zatím stále žádné zprávy o vydání DVD v Česku.

Tento týden jsem byl pryč takže jsem zatím nestihl přidat nový obrázek a video měsíce, ani jsem vás nestihl informovat o propagaci Kocoura v botách v Aquila kolekci. Pokusím se to napravit během tohoto týdne. Nový design blogu očekávajete v rozmezí 2-3 týdnů.
uloz.to - sdilej snadno data