Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Srpen 2011

Kocour v botách - POHYBLIVÝ PLAKÁT!

24. srpna 2011 v 13:38 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY

DreamWorks zvřejnilo nový pohyblivý plakát s roztomilým Kocourem v botách! Podívat se na něj můžete na této stránce: http://www.pussinbootsthemovie.com/motionposter/

AKTUALIZOVÁNO: Shrek bude mít třetí TV speciál!

22. srpna 2011 v 20:32 Ostatní filmy
Po vánočním a halloweenském TV speciálu ke Shrekovým filmům by podle česrtvých zpráv měl následovat další, v pořadí již třetí krátký tv film se zeleným zlobrem. Alespoň to tvrdí jeden zaměstanec animátorského studia DreamWorks, který na svých stránkách zveřejnil seznam všech filmů, na kterých pracoval či stále ještě pracuje.

Třetí sváteční speciál zatím nemá název ani datum vydání. Dříve jak v roce 2012 se ho ale určitě nedočkáme. Podle zatím neověřených informací by hlavním tématem speciálu měl být opět Halloween.

Na tento rok je již přichystán druhý halloweenský speciál k filmu Monstra vs. Vetřelci (Monsters vs. Aliens: Night of the Living Carrots) a speciál ke snímku Jak vycvičit draka (How To Hatch Your Dragon)
Na rok 2012 je zatím nahlášen jen druhý (halloweenský?) speciál k Madagaskaru (Madly Madagascar).

Shrekův první halloweenský speciál Scared Shrekless byl odvysílán minulý podzim na slovenské Markíze pod názvem Shrek a hrôza. Česká Nova tento film zatím do vysílání nezařadila. Pokud chcete, aby byl halloweenský Shrek odvysílán i u nás, můžete si o něj zkusit napsat do Volejte Novu. Do tohoto pořadu již nemusíte volat, dotaz můžete poslat rovnou z internetu. Odpovědi na dotazy, které se do sobotního vysílání nevejdou, jsou nově zveřejňovány také na webu, takže je vysoká šance, že svou odpověď dostanete. Uvidíme, co nám TV NOVA odpoví!
AKTUALIZACE: TV NOVA SE VYJÁDŘILA - Na tento pořad nemáme vysílací práva.

VIDEO: Puss In Boots "No Pants" Pants

18. srpna 2011 v 8:59 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Nové krátké video ke Kocourovi, které má fanoušky upozornit na jeho nový youtube channel - www.youtube.com/pussinboots. Upoutávka bohužel neobsahuje téměř žádné nové záběry z filmu.


Shrek jako teenager

16. srpna 2011 v 14:32 Zajímavosti
V jednom z původně navrhovaných scénářů k filmu Shrek: Zvonec a konec se měla objevit i scéna ze Shrekova dětství, kde měl náš milý zlobr vystupovat jako teenager. Tato scéna se sice do filmu nakonec nedostala, tvůrci nám ale návrh náctiletého Shreka nakonec ukázali ve formě obrázku na facebooku.


Co na mladého Shreka říkáte? Trochu nám od dětství přibral, ne? Hodně mě mrzí, že se tato scéna ve filmu neobjevila. Nebylo by špatné, kdyby natočili film nebo jen krátký speciál, který by se zaměřil jen na Shrekovo dětství. Vždyť o jeho minulosti nevíme vlastně vůbec nic :-(
uloz.to - sdilej snadno data