Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Shrek the Musical London

28. května 2011 v 17:37 |  Zajímavosti

O této muzikálové verzi Shreka jste na našem blogu určitě již slyšeli. Představení Shrek the Musical vzniklo v roce 2008 a na americké Broadway se hrálo až do roku 2010, kdy bylo ukončeno po 441 představeních, a následně zamířilo na turné po celé USA.

Nyní se muzikálový Shrek vrací, tentokrát ovšem nikoliv na Broadway ale do Velké Británie. Představení se hraje od 6. května v londýnském divadle West End. Anglický muzikál je téměř totožný jako ten americký takže diváky čeká opět velmi zábavná podívaná plná skvělých písní.

Pokud vás muzikál zaujal a chcete se o něm dozvědět více, navštivte oficiální stránky

V následujícím videu si můžete poslechnout muzikálovou verzi jedné z nejoblíbenějších písniček ze Shreka - I'm A Believer.

Další zajímavá videa, včetně tvroby kulis a masek pro představení najdete na oficiálním youtube channelu http://www.youtube.com/user/ShrekLondon

Roli Shreka si střihl herec Nigel Lindsay (druhý zleva), jeho lásku princeznu Fionu si zahrála Amanda Holden, známá především jako porotkyně show Britain's Got Talent (Británie má talent). Oslíka ztvární Richard Blackwood (vlevo) a Lorda Farquaada Nigel Harman (vpravo) Celé obsazení najdete na již zmiňovaných oficiálních stránkách.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data