Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Květen 2011

Shrek the Musical London

28. května 2011 v 17:37 Zajímavosti

O této muzikálové verzi Shreka jste na našem blogu určitě již slyšeli. Představení Shrek the Musical vzniklo v roce 2008 a na americké Broadway se hrálo až do roku 2010, kdy bylo ukončeno po 441 představeních, a následně zamířilo na turné po celé USA.

Nyní se muzikálový Shrek vrací, tentokrát ovšem nikoliv na Broadway ale do Velké Británie. Představení se hraje od 6. května v londýnském divadle West End. Anglický muzikál je téměř totožný jako ten americký takže diváky čeká opět velmi zábavná podívaná plná skvělých písní.

Pokud vás muzikál zaujal a chcete se o něm dozvědět více, navštivte oficiální stránky

V následujícím videu si můžete poslechnout muzikálovou verzi jedné z nejoblíbenějších písniček ze Shreka - I'm A Believer.

Další zajímavá videa, včetně tvroby kulis a masek pro představení najdete na oficiálním youtube channelu http://www.youtube.com/user/ShrekLondon

Roli Shreka si střihl herec Nigel Lindsay (druhý zleva), jeho lásku princeznu Fionu si zahrála Amanda Holden, známá především jako porotkyně show Britain's Got Talent (Británie má talent). Oslíka ztvární Richard Blackwood (vlevo) a Lorda Farquaada Nigel Harman (vpravo) Celé obsazení najdete na již zmiňovaných oficiálních stránkách.

Představení Kocoura v botách na filmovém festivalu v Cannes

22. května 2011 v 14:04 Kocour v botách - FILM
Od 11. do 22.května 2011 probíhal v Cannes již 64.ročník mezinárodního filmového festivalu. Objevilo se zde mnoho známých tváří včetně Antonia Banderase (Kocour) a Salmy Hayek (Kitty). Jejich cílem bylo samozřejmě představit nový film Kocour v botách. A to se jim povedlo ve skutečně velkém stylu. Oba herci totiž přívítali své fanoušky z obrovké repliky kocourových slavných bot!

VIDEO: Jak se točí film Kocour v botách

22. května 2011 v 10:00 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Animátoři ze studia DreamWorks ještě stále pracují na filmu Kocour v botách, který bude do kin uveden koncem roku. V následujícím videu náhlednete do tvorby animátorů, zjistíte jak se vlastně animovaný film tvoří a občas zahlédnete i nějaký ten nový záběr z filmu!


Nová postava - vajíčko Humpty Dumpty (jméno bude možná počeštěno). Jsem zvědavý jak tato zvláštní postava do filmu zapadne.
(záběr není graficky dodělaný!)
Úhlavní trojka filmu
(záběr není graficky dodělaný!)

Ve videu vidíme i to, jak probíhá dabing postavy nějakého vesničana.
Kocour je vyhledávaný na plakátech stejně jako Shrek.

Kocour v botách - 2 OBRÁZKY: Kocour a Kitty

21. května 2011 v 20:33 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY
Před několika dny byly odhaleny dva nové obrázky k připravovanému filmu Kocour v botách s hlavním hrdinou a jeho přítelkyní kočkou Kitty.
uloz.to - sdilej snadno data