Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Duben 2011

VESELÉ VELIKONOCE!

25. dubna 2011 v 8:08
Krásné prožití velikonočních svátků a bohatou pomlázku přeje Shrek4.blog.cz

Madagaskar 2: Dnes večer na Nově

23. dubna 2011 v 19:04 Ostatní novinky
Už je to víc jak rok, co TV Nova o velikonočních svátcích uvedla premiéru filmu Shrek Třetí. Na čtverku je ještě příliš brzy, a tak si Nova na letošní Velikonoce přichystala hned po Shrekovi nejúspěšnější animovanou sérii od DreamWorksu - Madagaskar, konkrétně druhý díl pod názvem Útěk do Afriky.

MADAGASKAR 2: ÚTĚK DO AFRIKY už dnes večer od 20:00 na Nově!


ČESKÝ TRAILER:

MADAGASKAR 3 V KINECH OD 14.6.2012
SERIÁL TUČŇÁCI Z MADAGASKARU KAŽDÉ SOBOTNÍ RÁNO NA NOVĚ!


SHREKOVY 10.NAROZENINY

22. dubna 2011 v 6:48 Ostatní novinky
Je 22.dubna 2001 a v USA začíná premiéra nového filmu od studia DreamWorks pod názvem Shrek. Tenkrát ještě nikdo nemá ani tušení, že se z tohoto zeleného zlobra během deseti let stane fenomén který vydělá miliardy dolarů, dostane ocenění Oscara, proslaví studio DreamWorks, dočká se spousty dalších filmů a získá si oblibu nejen u dětí po celém světě.

Shrekovi, Fioně, Oslíkovi, Kocourovi, Perníčkovi a všem dalším postavičkám, které nás po celých deset let tak výborně bavily přeji VŠECHNO NEJLEPŠÍ A VELKÉ DÍKY PŘEDEVŠÍM STUDIU DREAMWORKS, BEZ KTERÉHO BY TATO VELEÚSPĚŠNÁ ANIMOVANÁ SÉRIE NIKDY NEVZNIKLA!

Na závěr si připomeňme krátké video k 10.narozeninám Shreka, který bylo vydáno už minulý rok při premiéře čtvrtého dílu.


Anketa 14 - Přáli byste si velikonoční TV speciál se Shrekem?

21. dubna 2011 v 19:39 Shrekoankety
Se Shrekem jsme už prožili hned několik svátečních příhod. V prvním televizním speciálu Shrekoleda jsme měli možnost vidět, jak Shrek oslavil své vůbec první Vánoce. Minulý rok jsme zase ve speciálu Shrek a hrůza zjistli, jak u zlobrů slaví Halloween. A nyní tu máme nejkrásnější svátky jara - Velikonoce. Myslíte si, že je Shrek s Fionou a zlobřaty slaví také? A chtěli byste to vidět? Hlasujte v anketě, zda si přeje, aby DreamWorks natočilo Shrekův velikonoční speciál či ne.

AKTUALIZOVÁNO: Kdy bude další trailer ke Kocourovi v botách?

10. dubna 2011 v 17:04 Kocour v botách - FILM
Teaser trailer k filmu Kocour v botách byl zveřejněn už před měsícem. Délka první ukázky ovšem nepřesáhla ani minutu a o filmu jsme se z ní moc nedozvěděli. Většina fanoušků se už začala vyptávat po dalších ukázkách. Pokud patříte mezi ně, mám pro vás dobré zprávy. Další, a tentokrát už plnohodnotný a pořádně dlouhý trailer by měl být zveřejněn před DreamWorks filmem Kung Fu Panda 2, jehož premiéra se uskuteční už 26.května! Je možné, že na internetu se objeví i dříve. Sledujte tento blog, náš facebook případně i oficiální youtube channel DreamWorks, kde máte jistotu, že se o traileru dozvíte mezi prvními.

AKTUALIZACE:
Zřejmě se jednalo o pouhou fámu. Nevypadá to, že by měl další trailer hned vyjít. Nicméně wikipedie tvrdí něco jiného:
PŘEKLAD: Kino trailer o plné délce bude promítán před filmy: Kung Fu Panda 2, Mr. Popper's Penguins, The Lion of Judah, Cars 2, Spy Kids 4: All the Time in the World, Winnie the Pooh and The Smurfs.

Kocour v botách - Český TEASER TRAILER (dabing)

6. dubna 2011 v 15:14 Kocour v botách - FILM - VIDEA
Bontonfilm před pár dny zveřejnil na svém youtube channelu první trailer ke Kocourovi v botách s českým dabingem. Tuto upoutávku máte také možnost vidět v kinech, většinou před nějakým animovaným filmem. Určitě vás potěší, že kocourův dabér Aleš Procházka zůstal nezměněn.


Kid´s Choice Awards 2011 - VÝSLEDKY

3. dubna 2011 v 11:58 Ostatní novinky

Už jsou to dva měsíce, co jsem vás informoval o nominaci Shreka v show Kid´s Choice Awards 2011. Slavnostní udílení cen proběhlo včera a my končně máme výsledky:

V kategorii Nejoblíbenější animovaný film Shrek: Zvonec a konec nezvítězil. Výhercem se stal film Já padouch.

V kategorii Nejoblíbenější hlas z animovaného filmu byli nominováni hned dva dabéři ze Shreka, Camerion Diza a Eddie Murphy. Nakonec zvítězil Murphy díky svému skvělému dabingu oslíka. Gratulujeme!
A nakonec se pro zajímavost podíváme i do kategorie Nejoblíbenější animovaný seriál. Zde bohužel DreamWorks seriál Tučňáci z Madagaskaru nezvítězil. Předběhl jej Spongebob v kalhotách.

Tučňáci z Madagaskaru budou mít CELOVEČERNÍ FILM!

3. dubna 2011 v 11:39 Tučňáci z Madagaskaru

Ano, je to tak! Tučňáci z Madagaskaru se po obrovském úspěchu ve svém seriálu dostanou i na plátna kin. Právě to potvrdilo studio DreamWorks. Celovečerní film, který bude věnován pouze těmto černobílým hrdinům má naplánovanou premiéru až na rok 2014. Psaním scénáře byly pověřeni autoři skvělého animáku Megamysl.

Tučňáci se poprvé objevili ve filmu Madagaskaru z roku 2005. Následně samostatně účinkovali ve vánočním speciálu Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise. Pokračovali filmem Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008) či dalším speciálem Šťastný a veselý Madagaskar. Brzy si DreamWorks uvědomilo, že to tučňáci drží celý Madagaskar, a proto v roce 2008 dostali svůj vlastní seriál, jehož počet epizod se dnes blíží ke stovce.

Pokud se vám zdá rok 2014 ještě moc daleko, mám pro vás dobrou zprávu. Tučňáci nesmějí chybět ani v Madagaskaru 3, který bude mít premiéru už v červnu 2012!
uloz.to - sdilej snadno data