Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Tučňáci z Madagaskaru - Seznam epizod

30. prosince 2010 v 10:46 |  Tučňáci z Madagaskaru
shrek4.blog.cz

Oficiální seznam všech epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru včetně krátkých popisků.


poznámka k číslování epizod:
Pořadí dílů v seznamu je podle oficiálního značení. V ČR (Nova, Nikcelodeon) se tučňáci vysílají ve dvojdílech a navíc v jiném pořadí. Číslování dvojdílů naleznete v seznamu vpravo (1a,1b - 1.dvojdíl)

Seznam bude postupně aktualizován!

1.série


1. Bleskové zmizení (Gone in a Flash) 1b

Během hádky mezi Mauricem a Jelimánem o digitální fotoaparát Maurice zničehonic zmizí. Jelimán si je jistý, že je uvězněn ve foťáku o kterém si myslí, že je to kouzelná krabička. Tučňáci, kteří vědí, že je to jen obyčejný fotoaparát se vydávají Maurice hledat.

2. Běda u oběda (Launchtime) 3a

Poklidný život tučňáků v zoo neustále obtěžují otravní lemuři. Tučňáci se před nimi pokusí odletět na Měsíc. Jejich raketa má ale závadu a tak místo na Měsíci přistanou na střeše jednoho domu. To ale tučňáci nevědí a myslí si, že jsou skutečně ve vesmíru na Měsíci.

3. Přístřeší příšer (Haunted habitat) 3b

Marlen v noci v noci vyděsí nějaký strašlivý zvuk, který vychází z kanálu, jak zjišťují tučňáci. Marlen se Skipperem do něj nešťastnou náhodou spadnou a vypátrají, kdo je původcem toho zvláštního zvuku.

4. Operace: Plyšová bouře (Operation: Plush and Cover) 4a

Hitem ze všech suvenýrů v zoo se stává plyšový Mort, což Jelimánovi vůbec nelíbí. Pokusí se je dostat zpět do továrny ke zničení, jenže tím ohrozí i skutečného Morta, který chtěl své plyšové dvojníky zachránit. Kdo jiný by ho mohl zachránit než naši tučňáci z Madagaskaru.

5. Jelimániny (Happy King Julien Day) 4b

Král Jelimán chce oslavit svůj vymyšlený svátek - Jelimániny. Podstata svátku je to, že ostatní zvířátka mu budou po celý den nosit dary a sloužit. To by za normálních okolností samozřejmě všechna zvířata odmítla jenže Maurice jim za to slíbí velkou piňatu plnou sladkostí, po kterých se mohou zvířata utlouct a tak se svátkem souhlasí.

6. Báječní vaječní vysedávači (Paternal Egg-Stinct) 5a

Marlene objeví v zoo ztracené vejce. Rozhodne se ho dát tučňákům, o kterých je známo, že právě otcové tučňáků od přírody vysedávají vejce. Jenže na vajíčko má zálusk i Jelimán, který se domnívá, že mu ho seslali bohové, aby z něj vychoval svého nástupce.

7. Oslava na baterky (Assault and Batteries) 5b

Jelimán jakožto velký milovník tance má celou noc nahlas puštěné rádio, čímž ruší Skippera, který nemůže spát. Proto mu z rádia ukradne baterky. Král lemurů se ale jen tak vzdát nehodlá a chce své baterie zpět. Semele se přetahovaná při které Skipper s Jelimán nešťastnou náhodou skončí ve výběhu zlého klokana Joeyho.

8. Vítězná ptáktika (Penguiner Takes All) 6a

Tučňáci se trénují tím, že hrají bitvu o vlajku. Král Jelimán se chce do hry také zapojit. Skipper zpočátku odmítá, ale Jelimán ho nakonec přemluví. V bitvě o vlajku tak soupeří dva týmy - tučňáci a lemuři. Tučňáci si jsou jistí, že je lemuři nedokážou porazit a proto do hry vsadí svoji nejcennější věc - televizi. Jenže lemuři v prvním kole zcela nečekaně zvítězí a získávají televizi. Skipper je proto vyzívá na odvetu ve které ale lemuři opět vítězí. Tučňáci tak postupně ve hře prohrajou všechny své věci. Dokážou vypatrát v čem spočívá tajemství neustálého vyhrávání lemurů v bitvě o vlajku?

9. Mortovo nánoženství (Two Feet High and Rising) 6b

Mort má úchylku na nohy krále Jelimána a neustále je objímá. Králi se to samozřejmě nelíbí a tak vydá zákaz dotýkání se jeho nohou. Jenže Mort bez Jelimánových nohou nevydrží a zákaz poruší. Jelimán ho proto vykáže ze svého království. Mort je bez domova, ale naštěstí je v zoo banda tučňáků, kteří ho dokážou zbavit závisloti na Jelimánových nohou.

10. Vězni webu (Tangled in the Web) 2a

V zoo je obrovská novinka - webkamery, pomocí kterých mohou lidé sledovat zvířata online přes net a rozhodovat o tom, které zvíře je nejzajímavější. Zatímco tučňáci proti této novince zásadně prostestují, a díky tomu jsou na netu slavní, Jelimán se samozřejmě snaží získat co nejvíce hlasů, a tak před kamerami vyvádí různé bláznivé kousky.

11. Korunovační kašpaři (Crown Fools) 2b

Jelimánovi se stalo obrovské neštěstí! Ztratil svoji korunu, která spadla do kanálu. A tak je tu další prácička pro bandu tučňáků.

12. Kdopak sedá u souseda? (The Hidden) 7a

Newyorská zoo má nové obyvatele! Jenže nikdo neví o jaká zvířata se jedná, a proto se Marlene s Mortem rozhodnou nové sousedy navštívit. Neznámá zvířata ale Morta unesou, a tak se tučňáci vydávají na další misi.

13. Nalíčené liči (Kingdom Come) 7b

Jelimánovi se stala další nemilá věc. Po požití jeho oblíbené pochoutky - liči se zblázní a je odvezen k veterináři. Jeho nástupcem se stane Maurice, který naneštěstí liči také neodolá, zblázní se a prohlásí za vládce celé zoo. Jediní kdo tomuto zmatku můžou zabránit jsou tučňáci z Madagaskaru.

14. Zpychle a zběsile (Little Zoo Coupe) 8b

Tučňáci mají své vlastní auto! Znuděný Jelimán se v něm chce povozit, ale tučňáci mu to nedovolí. A tak král lemurů ukradne vozík ošetřovatelky Alice.

15. Zvrat na poslední chvíli (All Choked Up) 8a

Do zoo je nasazen robot, který má fungovat jako průvodce pro návštěvníky. Podle tučňáků budou ale do zoo umístěna i robotická zvířata, a tak se pokusí robota zbavit.

16. Popcornový poprask (Popcorn Panic) 1a

Zvířátka v zoo doslova milují popcorn jenže ošetřovatelka zakázala návštěvníkům zvířata krmit. A tak se ho tučňáci pokusí ukrást, avšak narazí jen pytle s kukuřicí. Jak z něj ale udělat popcorn? Jelimán se domnívá, že kukuřice je něco jako vajíčko a pokud z něj chcete lahodný popcorn, musíte si ho vysedět. Podaří se zvířátkům v Zoo tuto popcornovou záhadu vyřešit?

17. Na ryby (Go Fish) 9a

Místo opravdových ryb dostanou tučňáci k jídlu pouze jakousi náhražku v podobě sušenek. Zvířatům v zoo ale tyto sušenky vůbec nechutnají a jediný komu vyhovují je Jelimán, který nesnáší pach z ryb. Tučňáci s plameňákem se už připravují na misi k získání pravých ryb.

18. Zazrak na ledě (Miracle on Ice) 9b

Tučňáci hrají s krysami hokej. Jenže v zápase prohrají a přijdou tak o svou ledovou plochu. Jediný způsob jak ji získat zpět je krysy porazit. A tak tučňáci začnou trénovat společně s Jelimánem, který chtěl být v týmu také, a proto mu byla udělena role roztleskávačky. V dalším zápase ale krysy tučňáky zraní a jediný kdo je může zachránit je roztleskávačka Jelimán.

19. Ostrý hrot (Needle Point) 10a

Tučňáky čeká kontrola u veterináře. Skipper má ale hrůzu z injekcí, a proto uteče. Pro ostatní tučňáky je mise jasná - dostat Skippera zpět k veterináři.

20. Zatměno (Eclipsed) 10b

Nad New Yorkem se objeví zatmění slunce a opičáci Mason a Phil ho využijí k tomu, aby Jelimánovi namluvili, že to jsou bohové nebes kteří chtějí, aby byl milejší. Jelimán ihned poslechne a začne být až tak milý, že to tučňákům začne vadit. Jenže jak donutit Jelimána, aby se choval zase jako dřív?

21. Šílený Mort (Mort Unbound) 11a

Kowalski vynalezne nový superpaprsek, který dokáže znásobit sílu. Pod paprsek se ale omylem dostane Mort a rázem je z něj supersilák. Jelimána hned napadne jak Mortovy síly zneužít na ostatních zvířatech v zoo.

22. Nová kámoška (Roomies) 11b
Marlene získá ve svém vyběhu novou spolubydlící - obrovskou mrožici jmeném Rhonda. Kowalski mezitím vytvoří další vynález, jenže neví k čemu slouží a Skipper má silně podezření, že mrožice je ve skutečnosti špionka.

23. Koláček neštěstí (Misfortune Cookie) 14a
POPIS SE PŘIPRAVUJE

24. Lemure nauč se trsat (Lemur See, Lemur Do) 12b
Jelimána ve výběhu překvapí robot, který se tam zničehonic objeví a začne krále lemurů ve všem napodobovat.

25. Nandej jim to (Roger Dodger) 12a

Doupě aligátora Rogera napadne krysí král. Roger hledá pomoc u tučňáků, kteří se pokusí získat jeho doupě zpět. Vymyslí na to bláznivý plán - prohodit Ricovu a Rogerovu mysl za pomoci Kowalskiho vynálezu.

26. Nestvůrná nesatka (Skorca!) 15a

27. Vydřená vydra (Otter Gone Wild) 13a

28. Skoč na kočku (Cat's Cradle) 13b

29. Námluvy nesmělého nemluvy (Monkey Love) 14b

30. Pozor, dozor! (Tagged) 15b

31. Propána, panna! (What Goes Around) 16a

32. Zmýlení a zmývalení (Mask of the Raccoon) 16b

33. Out of the Groove 18a

34. Jungle Law 18b

35. I Was a Penguin Zambie

36. Sting Operation

37. All King, No Kingdom

38. Untouchable

39. Over Phil

40. Miss Understanding

41. An Elephant Never Forgets

42. Otter Things Have Happened

43. Zoo Tube

44. Snakehead!

45. Jiggles

46. The Falcon and the Snow Job

47. The Penguin Stays in the Picture

48/49. Dr. Blowhole's Revenge

50. Command Crisis

51. Truth Ache

52. Huffin and Puffin

2.série

1. The Red Squirrel

2. It's About Time

3. Gator Watch

4. In the Line of Doody

5. Can't Touch This

6. Hard Boiled Eggy

7/8. The Lost Treasure of the Golden Squirrel

9. Fit to Print

10. Operation Cooties

11. Mr. Tux

12. Concrete Jungle Survival

13. Stop Bugging Me

14. Field Tripped

15. Badger Pride

16. Kaboom and Kabust

17. The Helmet

18. Night and Dazed

19. The Big Squeeze

20. Wishful Thinking

21. April Fools

22. Hello, Dollface

23. Invention Intervention

24. Cradle and All

25. Driven to the Brink

26. Friend-in-a-Box

27. Work Order

28. Hot Ice

29/30. The All Nighter Before Christmas

31. Whispers and Coups

32. Brush with Danger

33. Love Hurts

34. The Officer X Factor

35. Brain Drain

36. Right Hand Man

Držím se podle seznamu na této stránce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Erda Erda | 20. února 2011 v 11:45 | Reagovat

paráda :-) díky moc hledala sem to dlouho seznam epizod

2 invader invader | 26. listopadu 2011 v 14:35 | Reagovat

skoda ze uz skoncily

3 patrik patrik | 1. června 2012 v 14:11 | Reagovat

jeto  blbost

4 Martina Martina | E-mail | 16. července 2012 v 13:33 | Reagovat

Ahoj jsem největší fanynka madagaskaru , ale tento díl stal za velíký hovno a doufám , že ten další díl který doufám natočí bude stokrát lepší                                                             s láskou Martina kocourkova    dotazi na číslo : 723396074 O_O  O_O  O_O  [:tired:]  :D  ???  :-!  :-|  :-P  :-x  :-?  8-)  8-O  :-D  ;-)  :-(  :-)  :-)

5 fanda palaš fanda palaš | E-mail | 22. října 2012 v 15:47 | Reagovat

Líbí se mi vaše díli nejlepší byl šílený mort:-)

6 halter bridal dresses halter bridal dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 9:28 | Reagovat

This post was very nicely written, and it also contains many useful facts. I enjoyed your distinguished way of writing this post. You have made it very easy for me to understand.
http://www.elsedress.org

7 formal bridal dresses formal bridal dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 15:28 | Reagovat

I like your post 3) I'll surely be peeping into it again soon! ;>
http://www.elsedress.org

8 bridesmaid cocktail dresses bridesmaid cocktail dresses | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 12:45 | Reagovat

I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
http://www.isdress.org/Bridesmaid-Dresses.html

9 tag heuer copy tag heuer copy | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 10:38 | Reagovat

Q. What do you call a surgeon with eight arms?
http://www.watchescan.org/Tag-Heuer.html

10 anonym anonym | 10. června 2013 v 20:05 | Reagovat

Tento seriál mám rada! Hlavne epizódy (píšem Anglicky) Its about time, Jiggles, Mental Hen, P.E.L.T, Concrete the Jungle Survival a Brain Drain. Hm, skúste uhádnuť čo majú spoločné! :-D  :-?

11 karolina karolina | E-mail | Web | 14. listopadu 2013 v 15:44 | Reagovat

tucnaci z madagaskaru mam rada.Ten nejhezci je podle mne Vojin :-D  :-)

12 Petr Lukáš Petr Lukáš | E-mail | 27. listopadu 2013 v 18:46 | Reagovat

Já teda nechápu, proč všude dávaj pouze 1. část.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data