Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Shrek4.blog.cz - shrnutí roku 2010, plány na další rok

30. prosince 2010 v 10:47 |  O blogu
shrek4.blog.cz
Když jsem před rokem zakládal tento blog, vůbec jsem nepředpokládal, že mně začne tak moc a bavit a vydrží mi celý rok. Musím poděkovat hlavně návštěvníkům blogu a věrným fanouškům Shreka, díky kterým se během pár měsíců návštěvnost těchto stránek vyhoupla na skvělých 200 návštěvníků za den. Díky tomu jsem měl chuť s blogem dál pokračovat a vylepšovat ho takže ještě jednou moc děkuju :-)

Rok 2010 byl ohledně Shreka naprosto skvělý a pro založení blogu ideální. Přinášel jsem vám aktuální novinky o připravovaném filmu Shrek: Zvonec a konec, společně jsme čekali na premiéru filmu a když už se zdálo, že po premiéře se kolem Shreka nic dít nebude, objevilo se velké překvapení v podobě halloweenského TV speciálu Shrek a hrůza. Ke konci roku jsme se pak zaměřili hlavně na připravované vydání čtvrtého dílu na DVD .

Se Shrekem je už ale nejspíš definitivně zvonec a konec, a proto mám obavy, že rok 2011 tak nabitý novinkami nebude. Čeká nás sice záchrana v podobě filmu Kocour v botách, ale ten bude mít premiéru až v prosinci takže všechny informace, obrázky a upoutávky se začnou objevovat spíše ve druhé polovině roku. Jenže co do té doby na blogu dělat když nebudou žádné novinky? A proto jsem se rozhodl, že občas budu články na blogu věnovat i jiným animovaným filmům od tvůrců Shreka. Určitě jste si všimli, že už jsem začal se seriálem Tučňáci z Madagaskaru o kterém vám občas přinesu nějaké ty novinky. Nemusíte mít ale strach, že na Shreka úplně zapomenu. Toho budu i nadále upřednostňovat nejvíce a pokusím se o něm psát co nejvíce článků.

To je asi vše. Přeji všem věrným návštěvníkům krásný vstup do nového roku 2011.

shrek4.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data