Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Prosinec 2010

DreamWorks filmy v roce 2011

31. prosince 2010 v 14:00 Ostatní novinky
shrek4.blog.cz
Nové animované filmy v roce 2011
shrek4.blog.cz
Na další rok DreamWorks připravuje dva nové animáky. Na své si přijdou především fanoušci Kung Fu Pandy a Shreka.

Kung Fu Panda 2 (premiéra 26.5.2011)

Druhý díl úspěšného animovaného filmu o Kung Fu Pandě Po.

Dračí válečník Po společně se svými kamarády Tygřicí, Jeřábem, Kudlankou, Zmijí a Opicí ochraňují Údolí míru. Ale Poův nový úžasný život je v ohrožení. Objevil se strašlivý padouch, který chce použít tajnou nezastavitelnou zbraň, aby ovládl Čínu a zničil kung-fu. Je na Poovi a jeho pěti kamarádech, aby cestovali napříč Čínou a zvítězili nad onou hrozbou. Ale jak by Po mohl přemoci zbraň, která umí přemoci kung-fu? Po musí zabrousit do minulosti a odhalit tajemství jeho záhadných počátků, jedině poté bude schopen uvolnit sílu potřebnou k vítězství (csfd.cz)

Kocour v botách( premiéra 1.12.2010)

První Shrekův spin off film ve kterém hlavní roli převezme Kocour v botách.

Kocour (Antonio Banderas) se společně s kočkou Kitty (Salma Hayek) a vajíčkem Humpty Dumpty (Zach Galifianakis) pokusí ukrást husu, která snáší zlaté vejce.

NOVÉ SERIÁLY
shrek4.blog.cz
DreamWorks v nadcházejícím roce rozjíždí i nové seriály. Úspěšný seriál Tučňáci z Madagaskaru běží už od roku 2008 a stále sklízí velký úspěch. V příštím roce se s největší pravděpodobností dočkáme dalších nových dílů. Tučňáci mají za sebou už přes 80 příběhů.

Zpět ale k novým seriálům. DreamWorks si hodně zakládá na Kung Fu Pandě. Zatím žádný film od DreamWorksu sice neměl takový úspěch jako Shrek ale panda k němu má velmi dobře našlápnuto a proto není divu, že DreamWorks připravuje nová pokračování. Společně s druhým filmem bude mít v květnu premiéru i seriál pod názvem Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

Dalším filmem který se dočká svého seriálu jsou Monstra vs. Vetřelci. Stejnojmenný seriál bude mít premiéru již v březnu.

Všechny tyto seriál poběží na stanici Nickelodeon. Zda i na české verzi tohoto kanálu zatím nevíme.

OCHUTNÁVKA NA DALŠÍ LÉTA

I v dalších letech budeme mít o příval animáků postaráno. V roce 2012 nás čeká Madagaskar 3 a dva zbrusu nové animované filmy The Croods a The Guardians of Childhood. Zároveň nás čeká i nový seriál - Jak vycvičit draka, který vznikne na motivy filmu. A dalšího filmového pokračování - Jak vycvičit draka 2 se dočkáme v roce 2013.

Shrek - úvodní kniha

31. prosince 2010 v 11:44 Zajímavosti

shrek4.blog.czKromě Shreka Třetího každý díl začíná otevřením pohádkové knihy, která vás uvede do děje filmu.


Shrek 1 


Bylo nebylo žila kdysi jedna krásná princezna.
shrek4.blog.cz

pokračuj v celém článku

Shrek: Zvonec a konec - Vynechané scény

30. prosince 2010 v 11:48 Shrek: Zvonec a konec Videa
Vynechané scény jsou součástí bonusů k filmu Shrek: Zvonec a konec, kterých jsme se v Česku na DVD bohužel nedočkali. Naštěstí je nějaký fanoušek nahrál na youtube takže je končeně můžeme zhlédnout i my.

Jsou tu celkem tři vynechané scény. První je zcela dokončená a odehrává se ve zničené hospodě U Otráveného jablka, kde na Shreka zaútočí pohádkové bytosti v čele s Perníčkem.
Zbylé dvě scény jsou vytvořeny jen pomocí nákresů. V jedne vidíme Perníčka bojovat v ringu se sušenkami, ve druhé pak nějakého krále, který podepíše smlouvu s Rampelníkem a doplatí na to stejně jako Shrek.


Podle mě je celkem škoda, že tam tyto scény nedali. Mohli tam nechat alespoň ty s perníčkem, který ve čtvrtém Shrekovi dostal hodně málo prostoru.

Shrek4.blog.cz - shrnutí roku 2010, plány na další rok

30. prosince 2010 v 10:47 O blogu
shrek4.blog.cz
Když jsem před rokem zakládal tento blog, vůbec jsem nepředpokládal, že mně začne tak moc a bavit a vydrží mi celý rok. Musím poděkovat hlavně návštěvníkům blogu a věrným fanouškům Shreka, díky kterým se během pár měsíců návštěvnost těchto stránek vyhoupla na skvělých 200 návštěvníků za den. Díky tomu jsem měl chuť s blogem dál pokračovat a vylepšovat ho takže ještě jednou moc děkuju :-)

Rok 2010 byl ohledně Shreka naprosto skvělý a pro založení blogu ideální. Přinášel jsem vám aktuální novinky o připravovaném filmu Shrek: Zvonec a konec, společně jsme čekali na premiéru filmu a když už se zdálo, že po premiéře se kolem Shreka nic dít nebude, objevilo se velké překvapení v podobě halloweenského TV speciálu Shrek a hrůza. Ke konci roku jsme se pak zaměřili hlavně na připravované vydání čtvrtého dílu na DVD .

Se Shrekem je už ale nejspíš definitivně zvonec a konec, a proto mám obavy, že rok 2011 tak nabitý novinkami nebude. Čeká nás sice záchrana v podobě filmu Kocour v botách, ale ten bude mít premiéru až v prosinci takže všechny informace, obrázky a upoutávky se začnou objevovat spíše ve druhé polovině roku. Jenže co do té doby na blogu dělat když nebudou žádné novinky? A proto jsem se rozhodl, že občas budu články na blogu věnovat i jiným animovaným filmům od tvůrců Shreka. Určitě jste si všimli, že už jsem začal se seriálem Tučňáci z Madagaskaru o kterém vám občas přinesu nějaké ty novinky. Nemusíte mít ale strach, že na Shreka úplně zapomenu. Toho budu i nadále upřednostňovat nejvíce a pokusím se o něm psát co nejvíce článků.

To je asi vše. Přeji všem věrným návštěvníkům krásný vstup do nového roku 2011.

shrek4.blog.cz

Tučňáci z Madagaskaru - Epizody ke stažení

30. prosince 2010 v 10:46 Tučňáci z Madagaskaru
shrek4.blog.cz

Nestihli jste nějakou epizdou Tučňáků? Nebo je chcete mít stáhnuté všechny? Tady najdete všechny dosud odvysílané epizody na TV Nova.


Tučňáci z Madagaskaru - Seznam epizod

30. prosince 2010 v 10:46 Tučňáci z Madagaskaru
shrek4.blog.cz

Oficiální seznam všech epizod seriálu Tučňáci z Madagaskaru včetně krátkých popisků.


Ohlédnutí za DVD Shrek: Zvonec a konec - část 1.

27. prosince 2010 v 11:08 Shrek: Zvonec a konec
Shrek: Zvonec a konec je od prosince konečně na DVD. Mnozí z vás ho stejně jako já dostali až pod stromeček. Mě osobně trošku zklamalo. Teď nemyslím film ale obsah DVD. Narozdíl od předchozích dílů na něm nenajdete žádné slibované bonusy jako třeba vynechané scény, dokumenty z natáčení a další. Tyto bonusy na DVD najdete jen v zahraničí :-(

Nakonec tu mám pár obrázků pro ty, co ještě uvažují, zda si ho koupit.  
shrek4.blog.cz

Tučňáci z Madagaskaru - na Nově!

27. prosince 2010 v 10:50 Tučňáci z Madagaskaru
shrek4.blog.cz

Skipper, Kowalski, Rico a Pěšák - čtyři nezapomenutelní tučňáci díky kterým je animovaná série Madagaskar tak úspěšná. Nyní přicházejí v podobě seriálu TUČŇÁCI Z MADAGASKARU ve kterém se tito hrdinové vrací do newyorské zoo a musí čelit nejrůznějším zapeklitým situacím, které má obvykle na svědomí jejich soused - král lemurů Jelimán. Tým tučňáků se každé epizodě vydává na misi ve které je čeká spousta vtipných dobrodružství.

Nový seriál od tvůrcu Shreka a Madagaskaru začíná již dnes 27.12 ve 14:05 na Nově. Tento týden bude vysílán každý den kolem 14 hodin. Od příštího týdne pak už jen každou sobotu kolem 9 hodin ráno.

Určitě se dívejte. Je to skvělý a hlavně vitpný seriál plný legrace. V Americe má velký úspěch a do dnešního dne mají tučňáci na kontě už před 80 epizod.

Vánoce jsou tady!

24. prosince 2010 v 6:00 O blogu
shrek4.blog.cz

A NEZAPOMEŇTE DNES NA SHREKOLEDU!

V 10:35 na Markíze (SK)

Ve 13:05 na Nově (CZ)


DreamWorks a Vánoce

23. prosince 2010 v 15:58 Ostatní novinky
shrek4.blog.cz
Studio DreamWorks pod kterým vznikl nejen Shrek, ale i spousta dalších skvělých animáků, přeje ve svém novém promo videu všem svým fanouškům krásné Vánoce.Shrekoleda - downloady

23. prosince 2010 v 15:53 Ke stažení
shrek4.blog.cz
Ikony, wallpapery, spořič obrazovky, kalendář, ozdoby na stromeček a dárky - těchto pár věciček ke stažení s motivem Shrekova vánočního speciálu najdete na oficiálních stránkách http://www.dreamworksanimation.com/ - Television - Shrek the halls - downloads.

Kocour v botách - odhalení filmu ve Shrek: Zvonec a konec

21. prosince 2010 v 12:00 Kocour v botách - FILM - OBRÁZKY
shrek4.blog.cz
Jenom taková menší zajímavost. Možná jste si toho ani nevšimli, ale tvůrci odhalili přípravu filmu Kocour v botách už ve čtvrtém Shrekovi - Zvonec a konec. Úplně nakonci, kdy náš zlobr naposled uzavře knihu Shrek a odloží ji do police, hned další knížkou (a tedy i filmem v pořadí) je Puss in boots (Kocour v botách)
shrek4.blog.cz

Shrek 1,2,3 na NOVĚ (leden 2011)

20. prosince 2010 v 17:54 Ostatní novinky
shrek4.blog.cz
Pokud vás mrzí, že v televizi o vánočních svátcích kromě Shrekoledy žádný jiný Shrekův film
nebude tak nezoufejte! Televize Nova nám to vynahradí v lednu, kdy bude po tři týdny každý pátek věnovaný právě našemu zlobrovi. Nova postupně odvysílá první tři Shrekovy filmy. Pokud v pátek nemáte čas, můžete si ho pustit v sobotu odpoledne kdy bude vždycky daný díl opakován.

VYSÍLACÍ ČASY SHREKA NA NOVĚ:

Shrek - PÁTEK 14.1 VE 20:00 
Opakování: SOBOTA 15.1 VE 14:25

Shrek 2 - PÁTEK 21.1 VE 20:00
Opakování: SOBOTA 22.1 VE 14:15

Shrek Třetí - PÁTEK 28.1 VE 20:00
Opakování: SOBOTA 29.7 VE 14:20 

Čtvrtý díl Shrek: Zvonec a konec vyšel teprve nedávno a v televizi ho proto očekávejte nejdříve tak za 2-3 roky.

Obrázky ze Shrekoledy

19. prosince 2010 v 15:53 Shrekovo fotoalbum
Šťastné a veselé Shrekovánoce!
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz

shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz

Aktualizován článek Shrek 3D/4D

19. prosince 2010 v 15:53 O blogu
Aktualizoval jsem článek o krátkém filmu Shrek 3D. Kromě několika úprav se tu dočtete i o atrkaci v zábavním parku Universal Studios, kde se tento film promítá ve 4D. Článek najdete zde 

Shrek: Home for holidays

15. prosince 2010 v 14:54 Ke stažení
shrek4.blog.cz
Shrek: Home for holidays je propagační vánoční CD, které vyšlo v Americe už před mnoha lety společně s prvním dílem Shreka na VHS. Nahrávka trvá 9 minut a můžete si na ní poslechnout vánoční písničky a koledy nazpíváné postavami ze Shreka.

ONLINE:KE STAŽENÍ:


Oslíkovy spektakulární Vánoce - videa

10. prosince 2010 v 16:12 Ostatní novinky
Na youtube se začínají objevovat různá videa z nového DVD speciálu Oslíkovy spektakulární Vánoce který vyšel jako bonus k filmu Shrek: Zvonec a konec. Video je v angličtině.Nějaká další naleznete zde

Rozbalování Shrek: Celý příběh

10. prosince 2010 v 16:04 Ostatní novinky
Pokud stále váháte, zda koupit novou kolekci Shrek: Celý příběh, můžete si přehrát následující video, které natočil jistý americký fanoušek. Uvidíte jak celou kolekci rozbaluje a náhlednete tak do všech jejích detailů včetně zbrusu nových obalů nebo bonusů.


Shrek Zvonec a konec 7.12.2010 - DVD premiéra + trailer

7. prosince 2010 v 12:15 Shrek: Zvonec a konec
shrek4.blog.cz
7.prosinec 2010 - důležité datum pro všechny americké fanoušky Shreka. Ačkoliv my si DVD Shrek: Zvonec a konec užíváme už bezmála týden, v Americe a mnoha dalších zemích vychází teprve až dnes. A proto je za světové vydání filmu Shrek: Zvonec a konec označen právě dnešní den. 

DVD trailer Shrek: Celý příběh (komplet všech dílů Shreka)+Oslíkovy spektakulární vánoce


uloz.to - sdilej snadno data