Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Listopad 2010

Design 7.0 - VÁNOČNÍ

28. listopadu 2010 v 8:08 O blogu
www.shrek4.blog.cz
Je tu první adventní neděle s ní i první vánoční design tohoto blogu! Je složen z obrázků převážně ze Shrekoledy. Původní tu mělo být i něco k Oslíkovu vánočnímu speciálu ale vzhledem k tomu, že z něj máme zatím jen jeden obrázek, tak s tím moc udělat nešlo.

Tento vzhled tu vydrží až do Silvestra kdy tento blog oslaví své první narozeniny!

Shrek: Zvonec a konec - Speciální DVD balení s hračkou

24. listopadu 2010 v 19:17 Shrek: Zvonec a konec
Přeje si na Vánoce pod stromeček Shrekův nejnovější film - Zvonec a konec? Nebo chcete tímto filmem udělat radost někomu jinému? Mám pro vás skvělý tip! E-shop Filmcity.cz chystá kromě klasického DVD i speciální dárkové balení pro letošní Vánoce. Balení obsahuje jak film Shrek: Zvonec a konec tak i speciální dárek v podobě plyšáka. Máte na výběr hned ze tří postaviček - Shreka, oslíka nebo kocoura. Objednávat můžete zde

DVD A BLU-RAY SHREK ZVONEC A KONEC VYCHÁZÍ V ČESKÉ REPUBLICE JIŽ ZA TÝDEN!

shrek4.blog.cz

Shrek v českých a slovenských TV o Vánocích 2010

24. listopadu 2010 v 18:29 Ostatní novinky
shrek4.blog.cz
Některé naše televize začínají pomalu zveřejňovat svůj vánoční a silvestrovský program. Uvidíme o svátcích v TV i Shreka?

Televize Nova již tradičně na Štědrý den 24.12 odvysílá film Shrekoleda a to ve 13:05
Možná vás bude zajímat, že poté poběží i další vánoční speciál od DreamWorks - Šťastný a veselý Madagaskar - 15:35 a ve středu 22.12 bude mít ve 20:00 premiéru Kung Fu Panda slaví svátky taktéž od DreamWorks.

Ani slovenské televize nezůstávají pozadu. JOJ chystá na Štědrý den od 18:30 první díl Shreka (Pravděpodobně s českým dabingem. Podle toho co jsem zjistil na netu, tak Shrek 1 a 2  slovensky nikdy nevyšly)

A na závěr televize Markíza, která po vzoru Novy odvysílá také Shrekův vánoční speciál pod slovenským názvem SHREKove prvé Vianoce (Štědrý den v 10:35)

Shrek.com - nová verze stránky

19. listopadu 2010 v 18:00 Ostatní novinky
shrek4.blog.cz
Shrekovy oficiální stránky - SHREK.COM se nedávno dočkaly velké aktualizace. Předtím zde byly pouze informace k nejnovějšímu Shrekovu filmu. Nyní ,po skončení zlobří ságy, se oficiální webovky věnují všem čtyřem filmům. Najdete zde popisy všech postav, nějaké hry, downloady a spoustu dalších věcí. Stránky jsou ovšem stále v rekonstrukci, a tak je spousta rubrik ještě nefunkčních. Změny se bohužel dočkala jen anglická verze. České oficiální stránky http://www.shrekinternational.com/intl/cz/mainsite/ jsou zatím beze změny.

Podpořte Shreka 4 v Peoples Choice Awards!

12. listopadu 2010 v 19:33 Shrek: Zvonec a konec
shrek4.blog.cz
Peoples Choice Awards 2011 je velká americká anketa kde diváci mají možnost hlasovat pro svůj nejoblíbenější film,herce,zpěváka atd. za rok 2010 v nejrůznějších kategoriích do kterých byly nominováni.

Film Shrek Forever After (Zvonec a konec) byl nominován v kategorii FAVORITE FAMILY MOVIE (OBLÍBENÝ RODINNÝ FILM)

Pokud chcete Shreka v této anketě podpořit není nic jednoduššího než mu dát hlas. Tak můžete učinit ZDE (Po načtení zvolte dole kategorii FAVORITE FAMILY MOVIE )

Shrek 1-3 v prodeji za 199 Kč

8. listopadu 2010 v 16:49 Ostatní novinky
Český distributor filmů MagicBox před pár dny vypustil do prodeje celou Shrekovskou sérii na DVD v novém luxusním balení a za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Objednávat můžete přímo na jejich stránkách zde 

Upozorňuji, že první díl Shreka se na DVD prodává s novým dabingem který je oproti dabingu který se vysílá v TV (ČT1,Nova) o třídu horší. Proto raději doporčuju si Shreka 1 nahrát z televize s lepším starším dabingem. Nebo si ho stáhněte z uloz.to (Shrek - rubrika Extra) 

Náhledy nových obalů:

shrek4.blog.czshrek4.blog.cz
shrek4.blog.cz

shrek4.blog.cz

Anketa 08 - Shrekoleda x Shrek a hrůza - Který speciál je lepší?

6. listopadu 2010 v 8:37 Shrekoankety
Už máme za sebou dva Shrekovy televizní speciály. První vánoční z roku 2007 - Shrekoleda (Shrek the halls) a nejnovější druhý speciál s nádechem Halloweenu - Shrek a hrůza (Scared Shrekless) Tak co? Který se vám líbil víc? Hlasujte v anketě :-)

Pokud jste nějaký ze speciálů neviděli, neváhejte a zamiřte do rubriky Ke stažení

shrek4.blog.cz

Scared Shrekless - CZ a SK titulky

4. listopadu 2010 v 17:33 Ke stažení
shrek4.blog.cz

Pokud vám nějak nesedl slovenský dabing filmu Scared Shrekless, není nic jednoduššího než si sehnat originální anglickou verzi s titulkama.

CZ TITULKY

SK TITULKY

FILM/EN DABING/TV RIP - HDTV


Jak už jste nejspíš četli, tak v této epizodě oslíka nedabuje svým skvělým Eddie Murphy. Nahradil jej Dean Edwards který sice není tak známý, ale dabing osla zvládl perfektně!

Scared Shrekless - Hodnocení na CSFD.cz

3. listopadu 2010 v 18:10 Scared Shrekless
shrek4.blog.cz

Na největší a nezjnámější Česko-Slovenské filmové databází (CSFD.CZ) se už objevují první recenze halloweenského filmu Scared Shrekless (Shrek a hrôza) Kupodivu jsou velmi kladné, dokonce má tento film lepší hodnocení než předchozí Shrekoleda či Shrek: Zvonec a konec. 

Recenze toho filmu si můžete přečíst zde:Scared Shrekless - Halloweenské příběhy

1. listopadu 2010 v 17:53 Scared Shrekless
Ve filmu jsme viděli celkem tři strašidelné příběhy. Ve všech byly parodovány známé horory takže se nejvíce bavili ti, kteří tyto filmy znají.

1.Perníčkova nevěsta (The Bride of Gingy)


Perníček chce mít manželku, a tak požádá cukráře, aby mu ji udělal. Perníčkova nevěsta se ale neupeče podle jeho představ. shrek4.blog.cz

2. Motel u boty (Boots motel)


Parodie na film: Psycho

Strašidelný příběh o kocourovi a oslíkovi, kteří se rozhodnou ubytovat v jednom podivném hotelu.
shrek4.blog.cz

3. Shreksorcista (The Shreksorcist)


Pinocchio se začne najednou divně chovat, a tak si jeho otec pozve Shreka, aby mu pomohl zjistit, co se to s ním děje

shrek4.blog.cz

Který příběh se ti líbil nejvíce? Hlasuj v anketě pod článkem.
uloz.to - sdilej snadno data