Největší český blog o úspěšných animovaných sériích Shrek a Kocour v botách

NOVÝ SERIÁL DOBRODRUŽSTVÍ KOCOURA V BOTÁCH!


Ulož.to - sdílej snadno data

Zlobřata a Droslíci

1. června 2010 v 10:00 |  Zajímavosti
shrek4.blog.cz
I ze Shreka a Oslíka se postupně stali tatínci. Oslíkovi se narodili nezbední Droslíci a Shrekovi roztomilá zlobřata. Přestože ve filmech nehrají moc důležitou roli, pojďme se o nich dozvědet něco víc.


DROSLÍCI

shrek4.blog.cz
Na konci druhého dílu Shreka čekalo Oslíka velké překvapení. Jemu a jeho velké lásce Dračici se narodilo pět malých mutantíků - Droslíků (vzniklo spojením slov Oslík a Drak)

Droslíci by vypadali teměř jako obyčejní oslíci až na to, že po mamince dračici zdědili pár odlišností - mají dlouhý ocas, křidla a místo oslíkovského hýkání, droslíci chrlí z pusy oheň. A aby toho nebylo málo, mají skutečně velmi zvláštní jména - Cocoa a Debbie (holky),Parfait, Peanut, a Bananas (Kluci)

I přesto, že díky schopnosti létat a chrlit oheň droslíci většinou všude způsobí nějakou pohromu, jsou na ně Oslík a Dračice náležitě pyšní.


Zlobřata

shrek4.blog.cz
Ve třetím díle se Shrekovi a Fioně narodila tři malá zlobřata - Dva kluci (Farkle, Fergus) a jedna holka (Felicia). Až na rozdílné účesy jsou téměř k nerozeznání. Stejně jako jejich rodiče, i zlobřata mají zelenou pleť a dlouhé uši.

Zlobřata jsou velmi hravá. Spoustu času tráví hrami v bažině kolem domu. Nicméně, jejich nejoblíbenější hračkou je kocour v botách.
shrek4.blog.cz Šťáva ze slimáků - oblíbená pochoutka malých zlobřat.

shrek4.blog.cz

 Zlobřata se následně objevila i ve filmu Shrekoleda kde poprvé zažijí Vánoce.
shrek4.blog.cz

Důležitou roli sehrála v závěrečném díle Shrek: Zvonec a konec. Zlobřata tu slaví první narozeniny, učí se mluvit a konečně se dozvídáme i jejich jména. Shrek, kterému se zastesklo po době kdy byl ještě "pravým zlobrem" podepíše smlouvu se lstivým Rampelníkem a dostane se do nové reality kde se zlobřata nikdy nenarodila. Zde si Shrek uvědomí, jak moc má své děti rád a nakonec se mu naštěstí podaří dát vše do pořádku.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
uloz.to - sdilej snadno data